€11,25 brutto/h

Dam sezonową pracę w Szwecji bez znajomości języka zbiory owoców od zaraz Svedala

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Svedala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 3 miesięcy

Do podjęcia aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji. Zatrudnienie w Svedala bez znajomości języka przy zbiorach owoców. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Svedala.

Wynagrodzenie: 11,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 40.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie owoców – czarna jagoda/borówka, malin moroszka, czerwona jagoda/borówka brusznica.
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • bez języka szwedzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • zatrudnienie do trzech miesięcy;
  • zwrot kosztów transportu z Polski do Szwecji do 100 €.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Szwecji mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz na stronie: http://www.imperial.org.pl/aplikacja-939-praca-sezonowa-za-granica-szwecja-2023.php

Źródło: https://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/praca-sezonowa-w-szwecji-2023-przy-zbiorach-owocow/

ID ogłoszenia: 29164b9919e5cb31