€15,25 brutto/h

Dla par bez języka Niemcy praca fizyczna sortowanie odzieży od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 62 dni, 22 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech także dla par. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 15,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne segregowanie odzieży używanej;
  • dbanie o odpowiednie tempo pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • brak nałogów i alergii wziewnych;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pozytywne nastawienie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc w procesie relokacji;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju poprzez różne szkolenia;
  • dodatek na pokrycie kosztów kursu języka niemieckiego;
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM z aktualnymi danymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeit-einstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej 2024, Berlin

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-takze-dla-par-i-grup/

ID ogłoszenia: 861660bbd486cb26