€11,60 brutto/h

Dla par bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory dyni Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec listopada 2022

Na plantacji potrzebne od zaraz pary do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy zbiorach dyni. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 11,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji przy ścinaniu, przenoszeniu oraz pakowaniu dyni;
  • zadaniem będzie również porządkowanie plantacji.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane zgłoszenia od par i grup;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • własna odzież do pracy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • zatrudnienie sezonowe;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie w ogrzewanych domkach czteroosobowych;
  • jeden ciepły posiłek w ciągu dnia w cenie 2 € dziennie;
  • zwrot kosztów za transport do Drezna na podstawie paragonów dla osób, które przepracują przynajmniej 3 tygodnie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu wiadomości: Zbiory dyni, Drezno

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-dyni-drezno-2022/

ID ogłoszenia: 292636a5f7c2ba43