DKK80 /h

Dla par od zaraz praca w Danii przy warzywach bez języka w ogrodnictwie Hedehusene

  • Kraj: Czechy
  • Region lub miasto: Hedehusene
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 31 grudnia 2020

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie na terenie Hedehusene w ogrodnictwie przy warzywach. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Hedehusene.

Wynagrodzenie: 80 DKK na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych, a kierowca wózka widłowego 90 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac w szklarni warzywnej, czyli sadzenie, pielenie, a także nawadnianie roślin;
  • jeśli pojawią się inne zadania, to pracownik zostanie poinstruowany;
  • praca również dla jednego operatora wózka widłowego.

Wymagania:

  • miele widziana będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest wymagana od wszystkich;
  • certyfikat na wózki widłowe, ale tylko dla kierowcy tychże wózków;
  • zaleta będzie własny samochód do dojazdu do Danii.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, a po przepracowaniu 500 godzin podwyższenie stawki o 5 DKK na godz.;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 250 DKK na tydzień od osoby – kuchnia i łazienki są oddzielne, a dla par i znajomych wspólne pokoje.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-szklarni-rowniez-dla-par-i-grup-znajomych/

ID ogłoszenia: 5305e74cd15a7b78