€Do uzg.

Kucharz / kelner- praca w Szwecji z językiem angielskim od zaraz, Alvsbyn

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Alvsbyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: dłuższy okres czasu

Na terenie Alvsbyn w gastronomii od zaraz do podjęcia praca w Szwecji na stanowisku kucharza. Zatrudnienie ze znajomością języka w restauracji hotelowej przy przygotowaniu gorących i zimnych posiłków.

Szukasz pracy? Jesteś kucharzem?
A może masz doświadczenie jako kelner?
Jeśli znasz angielski mam dla Ciebie propozycję pracy w Szwecji
Zakres obowiązków:
Kucharz
– praca w restauracji hotelowej
– przygotowywanie gorących i zimnych posiłków
– współpraca z obsługą
– utrzymanie porządku w miejscu pracy
Kelner:
– dostarczanie posiłków
– dbanie o potrzeby klientów
– dbanie o porządek
– współpraca z zespołem
Oferujemy:
– zakwaterowanie kilka km od miejsca pracy
– gwarancja godzin

Zainteresowany? Zadzwoń!!!
Dominika ️+ 48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Kamila ️ + 48 570 901 414
Daria ️ +48 577 901 944
www.klaverteam.com KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 75963e209fcd525e

ilość wszystkich wyświetleń: 281, dzisiaj: 1