€17,20

Murarz praca we Francji od zaraz na budowie bez języka w Agen 2023

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Agen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 07.08.2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Agen od zaraz poszukuje murarzy chętnych do rozpoczęcia pracy we Francji na budowie bez znajomości języka francuskiego.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848,
która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych
klientów,obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :
– stawianie domów od podstaw
– wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.
– układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :
– minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :
– prace tymczasową na terenie Francji
– umowę o pracę + ubezpieczenie
– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 17,20 euro /h brutto
– możliwość pracy w dużych nadgodzinach i w soboty
– darmowe zakwaterowanie
– możliwość pobierania zaliczek
– długofalową współpracę
– pomoc przy organizacji wyjazdu
– opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 34764cb543a182e9