€10,92 na godz.

Od zaraz dla par oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory jabłek bez języka Dodewaard

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Dodewaard
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii dla par. Zatrudnienie w Dodewaard bez znajomości języka przy zbiorach jabłek i gruszek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dodewaard.

Wynagrodzenie: 10,92 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał jabłka oraz gruszki;
  • kontrolowanie jakości;
  • zadaniem będzie też pakowanie jabłek i gruszek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • własna pościel;
  • zaangażowane, dokładność;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu z możliwością wzięcia jednorazowej zaliczki;
  • zakwaterowanie – 83 € na tydzień;
  • dojazd do pracy służbowym samochodem albo rowerem;
  • ubezpieczenie – 24 € na tydzień;
  • pracę także dla par.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 724 657 585

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-sezonowa-praca-holandia-zbiory-jablek-i-gruszek-bez-jezyka-od-zaraz-dodewaard/

ID ogłoszenia: 783617ac8e85b08a