€Do uzg.

Od zaraz Niemcy praca sezonowa zbiory malin bez języka Geiselhöring 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Geiselhöring
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie na plantacji w Geiselhöring od zaraz przy zbiorach owoców malin. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie malin na plantacji;
  • pracownik będzie również sortował i pakował owoce;
  • wykonywanie prac porządkowych na terenie plantacji.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do sezonowej pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego;
  • płatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

0049 171 55 11  250 (kontakt w języku polskim).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2023-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-malin-w-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 866490d2d47ce09