DKK8,500.00

Od zaraz oferta pracy w Danii dla kobiet przy sprzątaniu w hostelu i domków letniskowych, Hadsund

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hadsund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 13.06.2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 13.09.2022

Od zaraz aktualna oferta pracy w Danii dla pani – pokojówki przy sprzątaniu pokoi hostelowych oraz domów letniskowych w rejonie Hadsund. Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym.

1. Zakres obowiązków:

sprzątanie pokoi w hostelu oraz domkach letniskowych
prace porządkowe w centrum wodnym,(czyszczenie szafek w przebieralni, mycie podłóg w szatniach i przy basenie)
pomoc przy pieczeniu gofrów, robienie lodów w kawiarni
godziny pracy między 6:00 a 22:00, 7 dni w tygodniu – w zależności od umówionych prac do zrobienia, ale zazwyczaj od rana – często weekendy
2. Wymagania:

– sumienność i pracowitość
– znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
3. Oferujemy:

– zakwaterowanie w miejscu pracy
– pomoc w sprawach administracyjnych w Danii
– zarobki na poziomie 8000-8500 tys. zł netto
– możliwość stałej współpracy
4. Start i miejsce pracy: Czerwiec 2022, Hadsund

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 966629debd5baa9d

ilość wszystkich wyświetleń: 856, dzisiaj: 1