£7,05

Oferta pracy w Anglii przy zbiorach sałaty bez znajomości języka Preston

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Preston
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Chętnie zatrudnimy osoby bez znajomości języka angielskiego w Preston przy zbiorach warzyw – szparagów oraz sałaty. Ogłoszenie pracy w Anglii na sezon 2017.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Preston, Anglia

Termin rozpoczęcia: sezon 2017

Płaca: od 7,05 do 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów oraz sałaty na polu

Wymagania:

  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • motywacja i chęć do podjęcia sezonowego zatrudnienia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja i wytrzymałość

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o wysyłanie wiadomości aplikacyjnych na adres e-mail:

joanna.olkuska@masterstaff.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-salaty-i-szparagow-preston/

ID ogłoszenia: 6395911fa7ab41c8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii przy zbiorach sałaty bez znajomości języka Preston”

  1. NorebertWnuk na @

    Witam, Chciałbym zgłosić chęć do pracy. Mój mail norbi1090@gmail.com, proszę o kontakt.