€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lipsk

Plantacja z Lipska szuka osób do pracy w Niemczech w rolnictwie. Oferta bez znajomości języka niemieckiego przy zbiorach truskawek, innych owoców miękkich oraz warzyw.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk, Saksonia, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór owoców miękkich oraz warzyw z pól uprawnych. Zatrudniony będzie również wykonywał takie zadania jak: pielenie, przygotowywanie ziemi pod zasiew oraz plewieniem upraw.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– doświadczenie na podanym stanowisku
– chęć do pracy bez względu na warunki pogodowe
– gotowość do pracy w różnych godzinach
– wysoka motywacja oraz zaangażowanie

Oferujemy:
– zakwaterowanie w miejscu pracy
– dobre wynagrodzenie uzależnione od ilości zbioru
– pracę 7 dni w tygodniu od 7 do 10 godzin dziennie
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: info@praca-zagranica.pl

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/pracownik-do-zbioru-owocow-i-warzyw_i1269

ID ogłoszenia: 94453b56cd833507

13 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Lipsk”

  1. sneijder20 na @

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem tej pracy od zaraz, jesteśmy sumienni, pracowici, bez nałogów. Posiadamy prawo jazdy Kat.B oraz język angielski w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt e-mail s.wajman17@wp.pl lub 794148031.

  2. Smoger na @

    Witam , chętnie podejmę się tej pracy , jestem osobą kompetentną , komunikatywną , zdolną do pracy od zaraz , zbiór truskawek nie jest dla mnie nowością , Proszę o kontakt e-mail : woroniecki.wojciech@gmail.com lub telefonicznie : 728223097

  3. patryk333 na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą. Mamy 23 lat, jestem osobą sumienną pracowitą i energiczną. Język angielski znamy na poziomie podstawowym. Miałem już wcześniej do czynienia z pracą fizyczną w czasie wakacji.
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia w sprawie Państwa oferty pracy .
    Proszę o kontakt:
    Tel. 530 537 440
    e-mail patryk30033@wp.pl
    Pozdrawiam Patryk

  4. epraca na @

    Witam,

    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą, posiadamy doświadczenie w pracach sezonowych tego typu, jesteśmy pracowici i wytrzymali na warunki pogodowe, możemy podjąć pracę w najbliższym czasie, prosimy o kontakt mailowy: kzrysiek3443@op.pl

  5. PanMich na @

    Witam, jestem zainteresowany pracą wraz z dziewczyną. Jesteśmy pracowici, pracowaliśmy przy zbiorach. proszę o kontakt na maila panmich90@gmail.com

  6. Kati na @

    Witam!!!Wraz z kolezanka jestesmy chetne podjac sie takiej pracy.Pracowalysmy juz przy zbiorach truskawek i nie tylko.Zadnej pracy sie nie boimy.Jestesmy uczciwe i pracowite.Prosze o kontakt e-mail:katarzyna.ziber@gmail.com.
    Dziekuje.
    Pozdrawiam!

  7. cathyxx na @

    Witam.
    Jako grupo 3 osobowa, energiczni i pracowici studenci, zapewniamy, że damy z siebie jak najwięcej. Rzetelnie wykonujemy powierzone nam obowiązki. Cechuje nas wytrwałość, bardzo dobra kondycja fizyczna i doświadczenie pracy w grupie. Warunki pogodowe nam nie straszne. Wiek 21,21,23. Możliwość pracy w sierpniu. Bardzo prosimy o kontakt email cathyxx@wp.pl.
    Pozdrawiamy

  8. cronaldo923 na @

    Ja wraz z moim tatą , wujkiem i mamą i może wujkiem ( nie wiadomo , czy dostanie urlop ) możemy przyjechać od zaraz , spełniamy wszystkie wymagania , jak mogło , by przyjechać 5 osób 3 osoby maja prawo jazdy kategorii B o innych kategoriach nie wspomnę ! Pracowaliśmy w Szwecji i Polsce przy zbiorach owoców i warzyw . Osoby w wieku od 19 do 51 bardzo energiczne i pracowite , jesteśmy uczciwi i bezkonfliktowi . Pozdrawiamy . PS : Możemy przyjechać tylko na 1 miesiąc ! Kontakt : 721477666 lub e-mail : karol1995188@gmail.com . Sam mówię trochę po niemiecku , posiadamy samochód !

  9. mihas13165 na @

    Witam 🙂 Mam 26 lat , mam doświadczenie w takich rodzajach pracy. Umiem sobie poradzić w każdych warunkach .Mogę pracować przez cały rok .Proszę o kontakt : mihas13165@wp.pl tel. 791643471

  10. RadiatorQQQQ na @

    Witam !

    Jestem zainteresowany przedstawioną ofertą.
    Mam 22 lata. Jestem studentem. Posiadam 3-letnie doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców i warzyw. Jestem rzetelny, punktualny, w pełni dyspozycji fizycznej. Proszę o kontakt tel: 725 721 892, adres e-mail: kieca16@wp.pl

  11. agatabaranska na @

    Witam serdecznie, mam 38 lat, posiadam doświadczenie w tym rodzaju pracy. Jestem gotowa pracować po wyznaczoną ilość godzin. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 730149983. Pozdrawiam.

  12. prawdzikmarek na @

    Mam na imię Marek mam 35 lat jestem rolnikiem mam doświadczenie w pracach polowych, już wcześniej pracowałem przy zbiorach w niemczech i jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kategorii B, język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Podaję swój nr.telefonu: +48 782 676 817 , oraz e-mail: prawdzikmarek@o2.pl proszę o odpowiedź. Dziękuje.

  13. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam