€12 - 14 brutto/h

Oferta pracy w Szwecji z językiem angielskim jako kelner od zaraz Torekov

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Torekov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Aktualna od zaraz praca w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie w Torekov z językiem angielskim dla kelnera-kelnerki. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kelner/kelnerka.

Lokalizacja: Torekov.

Wynagrodzenie: 12 – 14 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie praca w gastronomii;
  • praca w charakterze kelnera/kelnerki.

Wymagania:

  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • własne buty oraz spodnie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie, które będzie zapewnione przez hotel;
  • darmowe ubezpieczenie;
  • polską umowę plus delegacje;
  • wypłatę do 15-ego dnia każdego miesiąca;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów za pierwszy dojazd w wysokości 200 €;
  • możliwość wzięcia zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy;
  • premię za polecenie pracownika w w wysokości 150 €.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 576 133 533

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-kelner-ka-w-szwecji-od-zaraz-CID4-IDQAISJ.html

ID ogłoszenia: 9896335f2214b4b9