£do uzgodnienia

Sezonowa praca Anglia dla par w stadninie koni od zaraz Gloucester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Gloucester
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Duża stadnina z Gloucester zatrudni parę do pomocy przy koniach od zaraz. Ogłoszenie sezonowej, fizycznej pracy w Anglii dla Polaków na uczciwych i przyjaznych zasadach.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Gloucester, UK.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Ilość wolnych wakatów: 2 (jedna para).

Zadania na stanowisku:
obowiązki będą rozdzielane według płci. Mężczyzna odpowiada za pracę przy koniach oraz różne zadania związane z utrzymaniem gospodarstwa.
Kobieta pomaga w domu – opiekuje się dwójką dzieci, pomaga w gotowaniu, sprzątaniu, prasowaniu itp.

Wymagania:

  • dobry język angielski;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • mile widziany brak nałogów;
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie w podobnej pracy jest wymagane od mężczyzny.

Oferujemy:

  • służbowe auto;
  • zakwaterowanie;
  • umowę o pracę na angielskich zasadach;
  • przyjazną i rodzinną atmosferę pracy;
  • proste i w miarę lekkie obowiązki.

Aplikacje:
Zgłoszenia do pracy prosimy wysyłać poprzez link:

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-dla-par-gloucester-stadnina-koni/

ID ogłoszenia: 681572153806ac34

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Anglia dla par w stadninie koni od zaraz Gloucester”

  1. Konrad3Iza na @

    Szanowni Państwo,

    Jesteśmy parą studentów, oraz przypadkiem natrafiliśmy na Państwa ogłoszenie w sprawie pracy. Jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy, oraz chcielibyśmy się dopytać o poniższe szczegóły :
    1. Czy oferta pracy dla dwojga będzie aktualna przez miesiące lipiec – sierpień?
    2. Czy moglibyśmy prosić o kontakt z Państwem drogą telefoniczną bądź mailową?
    3. Czy wynagrodzenie mogłoby być wypłacane w gotówce np. po tygodniu pracy?
    4. Czy wymagane jest doświadczenie przed faktycznym podjęciem pracy?
    *5. Kwestię wynagrodzenia moglibyśmy ustalić tuż przed naszym przyjazdem …

    Z wyrazami szacunku
    Konrad Schroder (21 l)
    Izabela Zero (24 l)

    PS. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, oraz zapał do wykonywania pracy. Jesteśmy sumienni oraz w sposób odpowiedzialny podchodzimy do powierzonych nam zadań.