€10,57 brutto/h

Sezonowa praca Francja dla par bez języka przy zbiorach truskawek, malin 2022 Caen

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Caen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 miesięcy

Od maja 2022 do podjęcia sezonowa praca we Francji przy zbiorach owoców truskawek i malin. Zatrudnienie w Caen dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Caen.

Wynagrodzenie: 10,57 € brutto na godz.

Start: od maja 2022

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek i malin;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy uprawie malin i truskawek – pielenie, sadzenie, obcinanie oraz palikowanie.

Wymagania:

  • dostępność od maja na 5 miesięcy;
  • poważne podchodzenie do pracy;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • skrócony wielojęzyczny odpis aktu urodzenia;
  • strój roboczy oraz kalosze;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • francuską umowę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 35 – 45 godz. pracy w tyg. (pracę przez 6 dni w tygodniu);
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 3,50 € na dzień (z dostępem do Internetu);
  • premię 100 € na koniec kontraktu na powrót do Polski;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 12 296 03 40 (poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00) albo poprzez stronę:

www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-truskawek-i-malin_678451

ID ogłoszenia: 655626592745f403