NOKdo ustalenia

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz w budownictwie bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Norwegii na budowie bez znajomości języka norweskiego w firmie z Bergen. Oferta od kwietnia 2014 przy posadzkach, wylewaniu betonu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało wykańczanie prac budowlanych, prace przy posadzkach i ogólnobudowlane.

Wymagania:
– bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony dokumentem od lekarza
– doświadczenie przy posadzkach bądź pracach betoniarskich konieczne i potwierdzone dokumentacją
– pracowitość, staranność
– dokładne wykonywanie powierzonych zadań
– język angielski komunikatywny będzie dodatkowym atutem
– wykształcenie minimum średnie zawodowe

Oferujemy:
– pracę od zaraz i na dłuższy okres czasu
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– miłą atmosferę
– szkolenia pracownicze
– zapewnione zakwaterowanie
– legalną pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojego CV wraz z klauzulą poufności na adres: betongtrykk@gmail.com w tytule wpisując „Robotnik budowlany”

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/robotnik_budowlany__norwegia,ogloszenie,20140217143714.html

ID ogłoszenia: 67553161a3ff2e9f

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Norwegii od zaraz w budownictwie bez języka Bergen”

  1. ryhtyk13 na @

    Witam. Mam 22 lata i jestem zainteresowany pracą na dłuższy okres czasu, mam doświadczenie w tej branży(pracuję w firmie zajmującej się budowa domów od podstaw) jestem zdrowy, sprawny fizycznie i znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt:chips07@interia.pl