€8,99 eur brutto / godz

Zbiory jabłek – praca sezonowa we Francji od zaraz 2018, Lepin

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: La Pin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: połowa sierpnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Od zaraz (połowa sierpnia 2018) do podjęcia sezonowa praca we Francji przy zbiorach owoców jabłek m.in. w sadzie z rejonu Lepin oraz Saint Nicolas de la Grave.

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK ZBIORU JABŁEK

Miejsce pracy: Lepin oraz Saint Nicolas de la Grave, dep. 82 FRANCJA
Nr. ref: ZJ/0718/FR

OBOWIĄZKI:
– zbiory jabłek (na drabinie),
– wkładanie owoców do wiader,
– przenoszenie pełnych wiader w ustalone miejsce.

WYMAGANIA:
– skończone 18 lat,
– dyspozycyjność do wyjazdu

OFERUJEMY:
– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę sezonową,
– darmowy przejazd do Francji,
– zakwaterowanie,
– możliwość wyrabiania nadgodzin,
– zaliczki co 2 tygodnie,
– wypłatę wynagrodzenia raz w miesiącu.

w.michaliszyn@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 1995b5b2124d81c9

ilość wszystkich wyświetleń: 1057, dzisiaj: 2