€12,00 brutto/h

Zbiory truskawek od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie od zaraz przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek stołowych oraz ich sortowanie;
  • pakowanie owoców do skrzynek;
  • wykonywanie innych zadań przy truskawkach;
  • zatrudnienie dla kobiet.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność na około 6 tygodni;
  • dobre zdrowie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • własna odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  • zorganizowanie wyjazdu w cenie 710 PLN – transport, ubezpieczenie i indywidualny opiekun;
  • niemiecką umowę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 50 – 60 godzin pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 5,65 € na dzień od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 13 446 32 95 (poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00) lub poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-truskawek-stolowych-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 91165394231f2949