€od 9,35 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory truskawek od zaraz Viersen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Viersen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 miesiąc

Plantacja z Viersen poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie dla Polaków przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Viersen.

Wynagrodzenie: od 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek, które znajdują się na wysokości 1,4 metra.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4,80 Eur na dzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-dla-kobiet-bez-jezyka-od-kwietnia-2020-viersen/

ID ogłoszenia: 3905e8347a3e6abb