€od 9,50 brutto/h

Dla par Szwecja praca sezonowa od zaraz przy zbiorach dyni bez języka Ystad

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Ystad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec września lub połowa listopada 2020

Gospodarstwo rolne z Ystad szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Szwecji na polu przy zbiorach dyni. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ystad.

Wynagrodzenie: od 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się uprawą oraz zbieraniem dyni na polu;
  • wykonywanie codziennych obowiązków w gospodarstwie;
  • zadania przy zbiorach, sortowaniu oraz pakowaniu warzyw.

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej albo chęć jej założenia;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach rolniczych albo przy zbiorach;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, gdzie szacowane wynagrodzenie na miesiąc wynosi od 8 500 PLN;
  • podpisanie kontraktu nawet na  6 miesięcy;
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu;
  • opłacony dojazd z Polski do Szwecji oraz z powrotem;
  • odzież oraz buty robocze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: (71) 715 77 22 lub 606 150 565

Źródło: www.infopraca.pl/praca/sezonowa-praca-w-rolnictwie-szwecja-rowniez-dla-par/szwecja/15153795

ID ogłoszenia: 4305f3a86e22861e