€do ustalenia

Praca Holandia przy truskawkach bez znajomości języka ogrodnictwo 2014

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Szukamy osób do fizycznej pracy w Holandii przy sadzeniu, sortowaniu truskawek i innych zadaniach pielęgnacyjnych przy sadzonkach. Oferta bez znajomości języka holenderskiego natomiast doświadczenie przy zborach mile widziane.

Stanowisko: Pracownik do pielęgnacji sadzonek
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało dbanie o sadzonki truskawek, ich sadzenie, nawadnianie, przycinanie, sortowanie itp.

Wymagania:
– praca w szklarni i na świeżym powietrzu
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– chęć do pracy
– przesłanie CV wypełnionego w języku angielskim

Oferujemy:
– legalną pracę
– możliwość współpracy na dłuższy okres
– zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– możliwość transportu do miejsca pracy
– pomoc polskiego koordynatora
– dla chętnych darmowy kurs języka holenderskiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku angielskim na maila: tnsgroup.176421@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-sadzonkach-truskawek-start-10032014-id208925.html

ID ogłoszenia: 6125311e5f87ceb3

ilość wszystkich wyświetleń: 3888, dzisiaj: 1