£8,40 netto/h

Sezonowa praca Anglia w Salisbury bez języka przy zbiorach jabłek od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: październik 2020

Bez języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych w Salisbury przy zbiorach jabłek z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,40 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe przy ręcznym zbieraniu owoców twardych, czyli jabłek oraz gruszek (drzewka są niskie, ale czasami konieczne jest korzystanie z drabiny);
  • pod koniec sezonu wykonywanie prac związanych z porządkowaniem sadu, a także sortowaniem owoców.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie;
  • możliwość pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • brak uzależnień oraz problemów z prawem;
  • dostępność od zaraz do końca października 2020;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach;
  • możliwość korzystania z Internetu;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail:

peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-2020-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-jablek-od-sierpnia-w-salisbury/

ID ogłoszenia: 7215f2847e421710

2 komentarze na “Sezonowa praca Anglia w Salisbury bez języka przy zbiorach jabłek od zaraz”

  1. Kaliber44552 na @

    Witam Jestem Zainteresowany

  2. Igor123 na @

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany pracą. Zgłoszenie wysłałem już na podany adres e-mail