NOKmin. 150 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach warzyw od zaraz Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada 2023

Na farmie z Hoppestad potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez języka przy zbiorach rzodkiewki, marchewki i dyni. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 150 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu;
  • zbieranie warzyw – rzodkiewki, marchewki i sałaty, a potem zbiory warzyw kapustnych oraz dyni;
  • pod koniec listopada wykonywanie zadań pomocniczych przy porządkowaniu terenu i sortowaniu warzyw.

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które są już w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godz. lub więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być bez CV) należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hoppestad-2023/

ID ogłoszenia: 99264fb76e323966