€stawki wiekowe

Dla ogrodnika- dam pracę w Holandii przy kwiatach bez języka Haga 2015

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 2-4 styczeń 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 7-8 tygodni

Ogłoszenie pracy w Holandii na rok 2015 w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych. Stanowisko dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres od 8 do 10 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Do zadań pracownika należy pielęgnowanie storczyków. Zatrudniony będzie przesadzać sadzonki, podlewać je, nawozić i pakować. Praca odbywa się w szklarni.

Wymagania:
– sprawne i zręczne dłonie
– delikatne obchodzenie się z kwiatami
– wyjazd 2-4 stycznia w nowym roku
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– spokój, entuzjazm
– możliwość wyjazdu do 10 tygodni

Oferujemy:
– umowa zawarta z pracodawcą
– satysfakcjonujące wynagrodzenie (7,45-9,02 euro za godz. brutto)
– zapewniamy dwa dni wolne w tygodniu
– do 8 godzin pracy dziennie
– dla chętnych do wyrobienia godziny dodatkowe
– zakwaterowanie płatne 79,00 euro za 7 dni
– ubezpieczenie w cenie 27,50 euro/tydz
– tygodniowe wypłaty
– oferujemy samochód służbowy (7,50 euro za tydzień)
– przy dużej grupie osób zapewniamy zorganizowanie przejazdu do Norwegii

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-uprawie-kwiatow-szklarniowych-haga-i-okolice-holandia,oferta,3662362

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-haga-bez-znajomosci-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 7375473c72a7a8f4

3 komentarze na “Dla ogrodnika- dam pracę w Holandii przy kwiatach bez języka Haga 2015”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. milosz1995 na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą mam 19 lat nie mam doświadczenia ale szybko się uczę , jestem pracowity , szybko nawiązuje nowe kontakty , jestem bezkonfliktowy . Proszę o kontakt .
    Tel. 880351149
    E-mail : mil26@onet.pl

  3. lena na @

    3 kobiety z własnym autem gotowe na wyjazd w każdej chwili szukają pilnie pracy sezonowej (możemy kogoś zabrać) tel 796-707-283 lub @ marlena126@onet.eu