€12,00 brutto/h

Bez języka zbiory truskawek i szparagów sezonowa praca Niemcy kwiecień 2024 Gerrel

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Gerrel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2024

Ogłoszenie aktualnej od kwietnia 2024 sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Gerrel bez języka przy zbiorach truskawek i szparagów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Gerrel.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wycinanie szparagów;
  • zadaniem będzie też zbieranie truskawek i malin w tunelach oraz na polu;
  • pomaganie w kuchni przy przygotowywaniu posiłków dla pracowników.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez znajomości języka i doświadczenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie plus obiad w cenie 14 € na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.frischehof.de/prace

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2024-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-truskawek-szparagow-w-garrel/

ID ogłoszenia: 1065772ea5e6687