€12,50 brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy jako żywa maskotka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca 2021 roku

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie tymczasowe w Berlinie jako żywa maskotka bez języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie na dziale promocji w charakterze żywej maskotki;
  • pracownik będzie obsługiwał różnego rodzaju eventy w specjalnych strojach;
  • zadaniem będzie też rozdawanie ulotek oraz zabawianie gości itp.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie do ludzi i optymizm;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • minimum 170 cm wzrostu;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie do końca 2021 roku;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • darmowe zakwaterowanie od 3 do 5 km od miejsca pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka Berlin 10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-jako-zywa-maskota-berlin/

ID ogłoszenia: 484615de250d71a3