€9,50 brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-5 tygodni lub cały sezon 2020

Zatrudnienie w Magdeburgu dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magdeburg.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie śliwek – drzewka są niskie, ale czasami konieczne jest skorzystanie z drabiny lub podestu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • pracę od 3 do 5 tygodniu albo na cały sezon 2020 przy zbiorach śliwek;
  • jeden ciepły posiłek w ciągu dnia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Zbiory śliwek. Magdeburg 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorze-sliwek-bez-jezyka-2020-magdeburg/

ID ogłoszenia: 2095f6cb46c85610