€12,41 na godz.

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach szparagów w Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lübbenau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 62 dni, 12 godzin

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Lübbenau bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lübbenau.

Wynagrodzenie: 12,41 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w niemieckim gospodarstwie rolnym;
  • zbieranie szparagów na polu;
  • sortowanie szparagów na hali;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • odpowiednia odzież i obuwie robocze;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zorganizowanie wyjazdu w ramach Assistance;
  • zatrudnienie od zaraz na 2 miesiące;
  • niemiecką umowę;
  • zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 134 463 295 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 16:00) albo poprzez formularz na stronie:

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-lubbenau/

ID ogłoszenia: 441660bc82bcf67e