€10 - 12 netto/h

Szwecja praca od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka Fårö

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Fårö
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2023

Zatrudnienie w Fårö bez znajomości języka szwedzkiego dla pomocy kuchennej. Aktualna od zaraz praca w Szwecji z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Fårö.

Wynagrodzenie: 10 – 12 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pomaganie kucharzom przy przygotowywaniu dań;
  • w razie konieczności pomaganie również na serwisie.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe w zależności od doświadczenia;
  • bezpieczny wyjazd;
  • zakwaterowanie;
  • bezpłatny posiłek pracowniczy;
  • zwrot kosztu transportu do Szwecji do 200 €;
  • zdalną rekrutację;
  • możliwość brania zaliczek;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość otrzymania premii za polecenie pracownika;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Szwecji proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

690 688 866

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pomoc-kuchenna-praca-za-granica-CID4-IDU9KVH.html

ID ogłoszenia: 582647641c1957b9