DKK175 brutto/h

Mechanik maszyn rolno-szkółkarskich do pracy w Danii 2024, Glamsbjerg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Glamsbjerg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.03.2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na stałe, zjazdy w rotacji
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 34 dni, 20 godzin

Na terenie Glamsbjerg od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Danii jako mechanik maszyn rolno-szkółkarskich. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego wymaganą przez pracodawcę.

Informacje
Mechanik maszyn rolno-szkółkarskich
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Zakończenie prac: na stałe
Możliwość zjazdów co 4-5 tygodni na tydzień lub dwa
Ilość wakatów: 2

Oczekujemy
Znajomość języka angielskiego,
Samodzielność i odpowiedzialność,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe, mechaniczne),
Doświadczenie w spawaniu maszyn rolniczych i umiejętności ślusarskie będą dodatkowym atutem,
Dyspozycyjność, praca na stałe,
Odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 13500 PLN
11700 podstawa + 1800 PLN pieniądze wakacyjne
Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii

Zakres obowiązków
Naprawa, konserwacja i modernizacja ciągników, maszyn i sprzętów szkółkarskich,
Serwis oraz przeglądy okresowe maszyn,
Diagnostyka i usuwanie usterek,
Optymalizacja maszyn,
Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia.

Opis projektu
Praca w warsztacie maszyn rolniczych, od poniedziałku do piątku. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane awarie i dodatkowe godziny również w soboty.

Język angielski jest wymagany, przełożonym jest Duńczyk.

rekrutacja@quickstaff.dk

ID ogłoszenia: 57865e5a8ae46988

ilość wszystkich wyświetleń: 24, dzisiaj: 1