SEKdo ustalenia

Od zaraz Szwecja praca sezonowa dla par bez języka zbiory truskawek i malin Kristianstad

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Kristianstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon

Od czerwca 2019 sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie także dla par w Kristianstad i bez znajomości języka szwedzkiego. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek i malin.

Lokalizacja: Kristianstad.

Wynagrodzenie: zgodnie z przepisami szwedzkimi.

Start: od czerwca 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek gruntowych oraz malin w systemie akordowym.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla par i kobiet;
  • pracowitość;
  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy;
  • zakwaterowanie odpłatnie;
  • zapewnione wsparcie przy organizowaniu wyjazdu.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres: agencja@bispol.com z dopiskiem: Szwecja lub pod numerem telefonu: 13 446 32 95 albo 669 586 699.

Źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/63/szwecja__zbior_truskawek__malin__zapisy_wyjazdy_poczatkiem_czerwca_2019

ID ogłoszenia: 8875cb0df2b4e86e