DKK105 brutto/h

Bez języka dla par Dania praca 2024 zbiory rzeżuchy od zaraz ogrodnictwo Ringe

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Ringe
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21 lipca 2024

Dla par aktualna od zaraz praca w Danii 2024. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Ringe bez znajomości języka przy zbiorach rzeżuchy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Ringe.

Wynagrodzenie: 105 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni z rzeżuchą;
  • zadaniem będzie sadzenie, rozsadzanie, podlewanie oraz zbieranie i pakowanie rzeżuchy;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych prac szklarniowych.

Wymagania:

  • bez języka języka duńskiego, ale ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • atutem będzie umiejętność pielęgnowania roślin;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz do 21 lipca 2024;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 700 DKK na tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

mw@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: + 48 780 082 316

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pracownik-szklarni-rzezuchy-z-angielskim-dla-pary/

ID ogłoszenia: 88965831d0d7cb66