€11,84 - 14,84 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 4 miesiące

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie dostępne dla par i bez znajomości języka. Do tego zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu odzieży używanej.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca fizyczna przy taśmie lub stołach, a polega na ręcznym sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • bez nałogów;
  • dobre zdrowie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • doskonała kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu;
  • zatrudnienie na 4 miesiące, a dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy;
  • wsparcie w załatwieniu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem: Nr ref. fs/a/02/19/

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-lipsk/

ID ogłoszenia: 6975c57055a9f1e2