DKK105 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Danii przy sprzątaniu biur bez języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 31 grudnia 2023

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Danii. Zatrudnienie w Aarhus bez znajomości języka przy sprzątaniu apartamentów i biur. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 105 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • sprzątanie apartamentów, biur, restauracji oraz małych butików;
  • zadaniem będzie także sprzątanie korytarzy i przyległych przestrzeni użytkowych;
  • sprzątanie toalet itp.

Wymagania:

  • bez języka duńskiego, ale ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz 12,5% na fundusz wakacyjny;
  • zakwaterowanie w cenie 400 DKK na tydzień.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Danii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pl@balticworkforce.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 780 082 316 (dni robocze od 08.00 do 16.00).

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pracownik-serwisu-sprzatajacego/

ID ogłoszenia: 57665280f5ce4f4b