DKK82 brutto/h + 12,5%

Od zaraz Dania praca sezonowa w leśnictwie bez znajomości języka Vejle

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Vejle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 16 październik 2019

Dla pracodawcy z Vejle szukamy od zaraz osób do sezonowej pracy w Danii, jako pomocnik leśny. Zatrudnienie w leśnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik w leśnictwie.

Lokalizacja: Vejle.

Wynagrodzenie: 82 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przeważnie obsługa piły łańcuchowej, wycinanie martwych albo uszkodzonych drzew w lesie, a także transport pozyskanego drewna na fermę;
  • poza tym pomaganie na fermie krów mlecznych, a w tym także podawanie siana oraz utrzymywanie porządku;
  • wykonywanie innych prac, np. naprawa ogrodzeń, gdy zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język duński, ale konieczna jest znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie w obsługiwaniu piły łańcuchowej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 500 DKK na tydzień (pokój w domu na terenie gospodarstwa).

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 58 622 67 94 albo adresem e-mail: pl@balticworkforce.com

Źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 2825d5ed81ca0c56