£8,50 brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka zbiory winogron Shrewsbury UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień - październik

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Shrewsbury UK przy zbiorach winogron deserowych. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa przy zbiorach winogron na plantacji. Kiście winogron ścina się za pomocą małego sekatora oraz umieszcza w koszach tak, aby się nie uszkodziły.

Wymagania:

  • dostępność w okresie wrzesień – październik 2019;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie przy zbiorach;
  • bez nałogów;
  • pracowitość;
  • chęci do pracy;
  • ukończone minimum 18 lat;
  • mile widziane są również pary oraz grupy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pensję raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • miłą atmosferę i bezstresową pracę;
  • pomoc polskojęzycznego pracownika na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorach-winogron-shrewsbury-uk/

ID ogłoszenia: 9525d4c5f2630569