NOK145 brutto/h

Rolnictwo od zaraz oferta sezonowej pracy w Norwegii dla par bez języka Moss 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Moss
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Do sezonowej pracy w Norwegii poszukiwane od zaraz osoby bez znajomości języka. Zatrudnienie na terenie Moss w rolnictwie dla par z zakwaterowaniem bezpłatny zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Moss.

Wynagrodzenie: 145 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 osób, a w tym 2 osoby mogą liczyć na pracę przez cały rok.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym, która polega na sadzeniu, pieleniu oraz zbieraniu owoców i warzyw;
  • zadaniem będzie także obsługiwanie urządzeń i sprzętów rolniczych, a także opiekowanie się trzodą chlewną;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco, np. prace konserwacyjne.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. T oraz obsługiwanie maszyn rolniczych, np. kombajnów.

Oferujemy:

  • norweską umowę sezonową;
  • zatrudnienie na sezon 2020;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym domu mieszkalnym.