€Do uzg.

Produkcja wyrobów czekoladowych praca Niemcy od zaraz bez języka fabryka Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Gotha
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Dłuższy czas

Od zaraz i bez znajomości języka w fabryce z Gotha do podjęcia słodka praca w Niemczech na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu dla pracowników.

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech? Zadzwoń do nas!
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!
Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych.

Zakres obowiązków:
– produkcja wyrobów czekoladowych
– praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje:
– pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
– niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
– ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
– transport do/z pracy
– wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:

Kamila tel: +48 570 901 414
Oliwia tel. +48 570 901 088
Dominika tel: +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450) www.klaverteam.com

ID ogłoszenia: 10164cca945de42d

ilość wszystkich wyświetleń: 235, dzisiaj: 1