NOKdo uzgodnienia

Praca w Norwegii rolnictwo bez znajomości języka zbiory warzyw od zaraz Eidsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Eidsberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Plantacja z Eidsberg poszukuje od zaraz pracowników do zbiorów warzyw, bez znajomości języka. Norwegia praca w rolnictwie z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz umową na czas określony.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Eidsberg, Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • zbiory warzyw takich jak ziemniaki, cukinia, ogórki, kapusta itp.;
  • praca wykonywana jest na polu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zręczność i bystrość;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • sprawność, energiczność;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • uczciwość;
  • przyjazne nastawienie, bezproblemowość;
  • posiadanie odzieży na każdą pogodę.

Oferujemy:

  • darmowe miejsce zakwaterowania blisko farmy;
  • wynagrodzenie na dobrym poziomie;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • wsparcie polskiego kierownika na gospodarstwie.

Aplikacje:
Zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • seasonal-worker@post.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „zbiory warzyw, Eidsberg”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-przy-zbiorach-warzyw-w-rolnictwie-od-zaraz-eidsberg/

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 48757b61daa8eb8f