PLN8500 - 9500 netto/mies.

Sortowanie sadzonek sezonowa praca w Danii od zaraz bez języka, Glamsbjerg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Glamsbjerg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 03.2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: umowa na czas określony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 49 dni, 4 godzin

Bez znajomości języka angielskiego w Glamsbjerg od zaraz możliwa do rozpoczęcia fizyczna praca w Danii, która polegać będzie na sortowaniu sadzonek roślin. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane.

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Informacje

Pracownik szkółkarski – sortowanie sadzonek na hali

Numer oferty: S-65

Praca odbywa się 9 miesięcy w roku:

sezon wiosenny (styczeń-maj)

sezon letni (czerwiec-sierpień)

sezon jesienny (październik- grudzień)

Ilość wakatów: 10

Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Zakres obowiązków
wiosna: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali, sadzenie maszynowe

lato: pielenie, sadzenie maszynowe

jesień: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali

inne prace szkółkarskie

Wymagania

mile widziane doświadczenie w sortowaniu,

dyspozycyjność w podanym terminie,

bardzo dobra sprawność fizyczna,

gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN

8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

rekrutacja@quickstaff.dk

ID ogłoszenia: 50365fd4b3145efd