£do uzgodnienia

Sezonowa Anglia praca od zaraz ogrodnictwo w szklarni przy kwiatach Romsey

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Romsey
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Możliwa do podjęcia sezonowa praca w Anglii przy kwiatach. Zatrudnienie dla Polaków w ogrodnictwie na terenie szklarni. Oferta z Romsey aktualna od zaraz z zapewnionymi bardzo dobrymi warunkami umowy.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Romsey.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie;
  • praca w szklarni i na zewnątrz przy kwiatach niezależnie od warunków pogodowych;
  • zadaniem pracownika będzie przesadzanie kwiatów, pakowanie ich oraz przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i czytaniu w stopniu komunikatywnym;
  • odpowiedni strój, czyli buty safety, kamizelka hi-viz oraz ciepłe ubrania przeciwdeszczowe.

Oferujemy:

  • pracę przez 7 -12 godzin dziennie, a to będzie zależało od ilości zamówień, a do tego czasami może być również wymagana praca w soboty;
  • gdy zajdzie taka konieczność, będzie zapewniony transport.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta, proszone są o kontakt: 155 – 156 High Street SO14 2BT, 02380 226644 albo pod adresem e-mail:

ela@rfcsolution.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-ogrodnictwo-w-szklarni-przy-kwiatach-od-zaraz-romsey/

ID ogłoszenia: 6445ca6f8f011b19