PLN57 - 63 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Szwecji leśnictwo od zaraz 2024 Växjö

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Växjö
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca/kwietnia 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 23 dni, 1 godzina

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Szwecji 2024. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Växjö bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Växjö.

Wynagrodzenie: 57 – 63 PLN brutto na godz.

Start: od marca/kwietnia 2024.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w lesie;
  • sadzenie oraz czyszczenie drzew;
  • wykonywanie zadań w zależności od sezonu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć pracy w lesie przy różnych warunkach pogodowych;
  • atutem będzie prawo jazdy;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • praca w akordzie;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • samochód służbowy, aby dojeżdżać do/z pracy;
  • telefon oraz Ipad drużynowy do odczytywania map i kontaktowania się z przedstawicielami firmy;
  • odzież do pracy w lesie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek do wypracowanej godziny 5,00 SEK;
  • dodatek liderowy dla osób pełniących te funkcje;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od marca/kwietnia 2024.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+46 470 57 02 57 lub na stronie:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-fizyczny-szwecja,oferta,10442839

ID ogłoszenia: 18265d47642dd0f3