£od 9,80 netto/h

Bez języka sezonowa praca Anglia czerwiec 2023 zbiory truskawek w Stockport

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Stockport
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Na wakacje do podjęcia od czerwca 2023 sezonowa praca w Anglii. Zatrudnienie w Stockport bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP netto na godz. albo na akord.

Start: od czerwca 2023.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich od czerwca do końca lipca 2023, a potem zbiory śliwek i jabłek nawet do końca października.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które są już w UK;
  • dostępność przynajmniej do końca lipca 2023;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wodę pitną w nieograniczonych ilościach dla pracujących na polu i w sadzie;
  • pracę również dla par albo grup ze wspólnym zakwaterowanie w jednym domku.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać w języku angielskim na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/zbiory-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-na-wakacje-2023-w-stockport/

ID ogłoszenia: 54641b6a48071e3