NOKod 190 na godz.

Bez języka sezonowa praca w Norwegii czerwiec 2024 zbiory truskawek Kongsvinger

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Kongsvinger
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wakacje 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 63 dni, 1 godzina

Od czerwca 2024 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii na plantacji. Zatrudnienie w Kongsvinger bez znajomości języka przy zbiorach truskawek i malin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kongsvinger.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 190 NOK na godzinę.

Start: od czerwca 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu;
  • zbieranie truskawek i malin;
  • praca w różnych warunkach pogodowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca 2024 na wakacje;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • własna odzież nieprzemakalna;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód;
  • pracowitość oraz uczciwość.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na wakacje 2024;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dzień w kontenerach mieszkalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia z informacją o sobie, znajomością języka i doświadczeniem można kierować na adres e-mail:

norwayexpress@workmail.com

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-zbiory-truskawek-kongsvinger-2024/

ID ogłoszenia: 271660bc487a5404