PLN9500 netto/mies.

Od zaraz Dania praca bez znajomości języka przy sadzonkach w leśnictwie 2024

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 43 dni, 20 godzin

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Danii przy sadzonkach. Zatrudnienie w leśnictwie dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: średnio 9500 PLN netto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sortował sadzonki w zależności od rodzaju i wielkości;
  • sprawdzanie jakości;
  • zbieranie sadzonek na polu;
  • obsługiwanie kombajnu lub ciągnika, a także wózka widłowego;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samochód, aby móc dojeżdżać do pracy;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • gotowość do podjęcia pracy w Danii od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie także bez znajomości języków obcych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw administracyjnych;
  • duńskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 532 344 980 lub poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-szkolkarski-praca-przy-sadzonkach-w-danii-CID4-IDYQTBn.html

ID ogłoszenia: 2265f0683e58427