DKK90/h brutto

Leśnictwo praca w Danii od sierpnia drwal bez znajomości języka Maribo

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Maribo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Leśnictwo – opcja pracy w Danii przy wycince drzew dla 5 osób bez znajomości języka. Możliwość podjęcia zatrudnienia w okolicach Maribo jako drwal od sierpnia 2017 na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik w leśnictwie, drwal

Lokalizacja: Maribo, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 20000 do 22000 DKK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności porządkowych w lesie
  • zadaniem pracownika będzie wycinanie za pomocą piły oraz obrzynanie zwalonych drzew

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • własny środek transportu
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz dodatek wakacyjny
  • możliwość pobrania zaliczki
  • perspektywę stałej współpracy
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • dużą liczbę godzin pracy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w dobrych warunkach oddalonego o 40 km od pracy za 90 DKK dziennie

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania CV na adres:

rekrutacja@pf-gruppen.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-lesny-drwal-pilarz-trzebiez-id632050.html

ID ogłoszenia: 4165946627bb9298

ilość wszystkich wyświetleń: 1812, dzisiaj: 1