PLNdo 16 000 brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Szwecji w leśnictwie cięcie gałęzi wrzesień 2023 Skabersjö

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Skabersjö
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od września 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Aktualna od września 2023 praca w Szwecji przy cięciu gałęzi. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Skabersjö bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Skabersjö.

Wynagrodzenie: 12 000 – 16 000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań w lesie o charakterze fizycznym;
  • cięcie gałązek świerkowych z wykorzystaniem tyczki;
  • zadaniem będzie też sortowanie, wiązanie oraz pakowanie gałęzi;
  • wykonywanie innych prac związanych z lasem.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zmotywowanie oraz chęci do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej w Szwecji;
  • możliwość podjęcia pracy od połowy września do grudnia 2023;
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienie;
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+46 70 661 10 33 albo poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/ciecie-galezi-szwecja,oferta,10104420

ID ogłoszenia: 71764d53fc5a9247