€9,20 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech ogrodnictwo bez języka od zaraz sadzonki Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Sezonowa praca w Niemczech 2019 przy sadzonkach bez znajomości języka. Od zaraz poszukiwani chętni do zatrudnienia w ogrodnictwie w szklarni z rejonu Berlina.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 9,20 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w szklarni przy rozsadzaniu roślin;
  • przeprowadzanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w szklarni oraz w pracy fizycznej;
  • pracowitość;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokument, który będzie potwierdzał, posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego na 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy tymczasowej lub na stałe;
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • za polecenie pracowników – premie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

+48 61 847 40 66 albo wysłać wiadomość na adres: biuro@ipf.jobs

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 6435c795bb8ad10e